Scormium LMS

Vysoce personalizovatelná e-learningová platforma.  

Hledáte pokročilý nástroj pro správu digitální výuky? Ať už vzděláváte zaměstnance, partnery nebo třeba klienty, Learning Management System (LMS) Scormium vám umožní snadno vytvářet a šířit obsah a díky řadě speciálních funkcí také zvýšit efektivitu učení. Scormium je cloudový nástroj s přehledným a uživatelsky intuitivním rozhraním a perfektní zákaznickou podporou, která není u konkurenčních nástrojů běžná. 

Ukázky LMS Scormium

Previous slide
Next slide

Platforma je plně kompatibilní se všemi důležitými standardy jako SCORM a xAPI, díky nimž získáte o kurzech komplexní přehled. Bez obtíží integrujete další aplikace a systémy třetích stran. 

Díky Scormium LMS získáte přehledné a detailní reporty o pokroku studentů, což manažerům umožňuje sledovat úsoěšnost vzdělávání. Můžete si zobrazovat jednotlivce i celé skupiny skrze Studijní cesty, Kurzy a Události. Tyto vzdělávací cesty zefektivní vzdělávací proces vašich kolegů. 

Budete moci vzdělávat kohokoliv na jakémkoliv místě. Aplikace Scormium LMS je přizpůsobena pro Android i iOS.  

Snadno a rychle vytvoříte interaktivní vzdělávací materiály a vše potřebné pro tvorbu obsahu budete mít na jednom místě. Navíc si prostředí můžete kompletně přizpůsobit dle vizuální identity vaší firmy.

Vzhledem k tomu, že mnoho firem má ve svém týmu pracovníky z různých zemí, určitě oceníte podporu vícejazyčnosti, a umožníte jim tak snadné studium v jejich rodném jazyce.  

S cloudovou technologií máte kdykoliv ke svým datům přístup. Můžete je snadno spravovat, sdílet, studovat z jakéhokoli zařízení.  

Množství uživatelů ve Scormium LMS není omezené. Platforma snadno zvládne desítky tisíc uživatelů včetně složité hierarchie. Díky tomu je ideálním řešením pro velké organizace, korporace nebo instituce, které potřebují spravovat a poskytovat vzdělávání svým zaměstnancům. 

Scormium LMS chrání citlivá data uživatelů a zajistí, že jsou data v bezpečí a v souladu s příslušnými zákony a předpisy, a to především díky MS Azure cloud a penetračním testům. 

Scormium LMS je český vzdělávací software, který se může chlubit nejen svými vysokými standardy a inovativními funkcemi, ale také tím, že je vyvíjen a podporován českými odborníky v oblasti vzdělávacích technologií.  

Novinky do vaší schránky

Víte že …

… pro vás Honza píše blog plný zkušeností a rad?
… občas vydáme nový kurz na prodej pro všechny?
… nás můžete osobně potkat na akcích a konferencích?
je možné natočit videa přesně podle vašich scénářů?

Nechcete-li zmeškat žádnou novinu, nechte nám na sebe mail. Zařídíme, abyste od nás všechno věděli jako první. Abyste ve vzdělávání byli vždycky nejchytřejší ve firmě. Abyste předběhli konkurenci. Aby vás zaměstnanci velebili. Aby…