Nová éra vzdělávání díky LMS

V dnešním rychle se rozvíjejícím světě vzdělávání je stále důležitější být flexibilní a rychle se přizpůsobovat novým výzvám. To je důvod, proč spolupracujeme s několika moderními a efektivními Learning Management Systémy (LMS), které umožňují vzdělávání kdekoliv a kdykoliv. Zároveň poskytují širokou škálu funkcí, díky kterým mohou uživatelé sledovat svůj pokrok, získat okamžitou zpětnou vazbu a mnoho dalšího. LMS je především softwarová aplikace, která obsahuje výukový materiál a slouží pro jeho správu, organizaci a administrativu.

A co je nejlepší? Díky využívání LMS ušetříte vaše firemní finanční prostředky za externí školitele. Tím snížíte náklady, ale také si přizpůsobíte obsah přesně vaším potřebám a očekáváním. 

LMS, se kterými spolupracujeme

Fuse Universal

LMS Fuse Universal je moderní a personalizovaná platforma pro vzdělávání zaměstnanců, která nabízí interaktivní a mobilní učení včetně vyspělých analytických nástrojů pro správu školících programů.

Scormium


Popis byl vytvořen automaticky LMS Scormium je cloudová platforma pro vzdělávání a správu školících programů.
Nabízí možnosti personalizace, pokročilého reportování a vícejazyčnosti.

TalentLMS


Talent LMS je moderní a intuitivní platforma pro vzdělávání zaměstnanců s důrazem na personalizaci učení a vyspělé analytické nástroje pro měření úspěšnosti
vzdělávacích programů.

Novinky do vaší schránky

Víte že …

… pro vás Honza píše blog plný zkušeností a rad?
… občas vydáme nový kurz na prodej pro všechny?
… nás můžete osobně potkat na akcích a konferencích?
je možné natočit videa přesně podle vašich scénářů?

Nechcete-li zmeškat žádnou novinu, nechte nám na sebe mail. Zařídíme, abyste od nás všechno věděli jako první. Abyste ve vzdělávání byli vždycky nejchytřejší ve firmě. Abyste předběhli konkurenci. Aby vás zaměstnanci velebili. Aby…