TalentLMS

Platforma sloužící ke správě a výuce vzdělávacích kurzů a tréninků, se kterou budete růst. 

S TalentLMS se vzdělávání stane zábavou a snadným procesem. Tato platforma je plně přizpůsobitelná vašim potřebám. 

TalentLMS je velmi uživatelsky přívětivá, a to jak pro studenty, tak správce. Má intuitivní rozhraní, takže je vhodná i pro uživatele bez technických znalostí. 

Platformu můžete změnit, jakkoliv se vám zlíbí. Upravit můžete název domény, loga, komunikační e-maily nebo fonty, aby lépe odpovídaly vizuální identitě vaší organizace. Samozřejmostí je nastavení preferované polohy a jazyka, dostupná je i vícejazyčná podpora. 

TalentLMS nabízí širokou škálu funkcí, jako jsou průzkumy, testy včetně vyhodnocení, týmové projekty, čímž vytvoříte různé typy vzdělávání a programů. Výhodou je, že můžete vytvářet a spravovat vzdělávací programy až pro tisíce studentů najednou, tudíž Talent LMS je vhodnou platformu pro malé i velké podniky.  

Využíváním LMS ušetříte vysoké náklady na školitele. Tato platforma je navíc cenově dostupná, takže si ji mohou dovolit organizace všech velikosti a typů. Navíc nabízí verze Free Trial (aneb bezplatná zkušební verze, ve které můžete otestovat všechny funkce, přičemž není vyžadována kreditní karta, a kdykoli můžete upgradovat, přejít na nižší verzi nebo vše zrušit), Freemium a Subscription (předplatné).  

Kurzy můžete studovat v kanceláři či pohodlí domova na svém počítači, notebooku, mobilu (zde můžete mít i mobilní aplikaci) či tabletu, a to na všech platformách, tedy Linux, Mac a Windows. TalentLMS zároveň podporuje všechny hlavní prohlížeče, jmenovitě Apple Safari, Google Chrome, Internet Explorer a Mozilla Firefox. Své kurzy ani nemusíte mít v elektronickém zařízení, které pro studium používáte. Můžete využít cloudové úložiště, které TalentLMS poskytuje, a všechny kurzy mít na jednom místě. 

TalentLMS vám nabídne přehledné statistiky o tom, jak si studenti při učení vedou, jaké mají úspěchy nebo kde mohou mít naopak problémy, čím identifikujete oblasti, které je zapotřebí dále trénovat a rozvíjet. Výhodou je okamžitá zpětná vazba po ukončení kurzu a následná přehledná správa výsledků s porovnáním s ostatními kurzy. V rámci gamifikace vám bude umožněno využívat odznaky (ty si budete moci přizpůsobit), žebříčky, odměny, body a úrovně.  Zároveň vám TalentLMS umožní sestavování vzdělávacích cest, které vaše kolegy dokážou co nejvíce rozvíjet.

TalentLMS dbá na bezpečnost dat, a proto je šifruje pomocí SSL/TLS. Dále umožňuje dvoufázové ověřování, doporučuje silná hesla, antivirovou ochranu, zálohování dat, omezuje registraci na konkrétní domény a je v souladu s nařízením GDPR. 

Novinky do vaší schránky

Víte že …

… pro vás Honza píše blog plný zkušeností a rad?
… občas vydáme nový kurz na prodej pro všechny?
… nás můžete osobně potkat na akcích a konferencích?
je možné natočit videa přesně podle vašich scénářů?

Nechcete-li zmeškat žádnou novinu, nechte nám na sebe mail. Zařídíme, abyste od nás všechno věděli jako první. Abyste ve vzdělávání byli vždycky nejchytřejší ve firmě. Abyste předběhli konkurenci. Aby vás zaměstnanci velebili. Aby…